Teenused

Kasutatud autode ja teiste sõidukite müük

Lisaks autodele müüme sõidukeid nagu paadid ja mootorrattad. Pakume ka sõidukite tellimise ja Euroopast trantspordi teenust. Müügikuulutuste lisamist kodulehele ja komisjonimüüki autoplatsil.

Kõik müüdavad autod on läbinud põhjaliku tehnilise taustakontrolli ja müügieelse ülevaatuse. Pakume igakülgset abi dokumentide vormistamisel.

Võtame Teie sõiduki komisjonimüüki. Komisjonitasu sisaldab müügikuulutust meie kodulehel, müügiteenust autoplatsil aadressil Viljandi mnt 25 ja abi auto müügil ja dokumentide vormistamisel.

Sõidukite vahetuse teenus. Kui soovite osta uue auto siis võite vana meile anda - selle võrra väheneb uue auto ostuhind.

Sõidukite tellimise teenust. Võimalik on tellida nii sõiduauto, väikebuss, veoauto kui ka ehitustehnikat. Teostame põhjaliku sõiduki ja omaniku tausta kontrolli. Sõidukite Euroopast transpordi teenus.

Liising ja autolaen.

Kui soovite sõidukit liisingu või laenuga osta, pöörduge meie müügikonsultandi poole, kes leiab Teile parima lahenduse. Aitame klienti sobiva liisingu või laenu valmisel, taotluse esitamisega ning nõustame tuginedes aastatepikkusele kogemusele. Meie partner on Inbank. Täpsem info järelmaksu lehel.

Kasutatud autot on kindlam osta müügiplatsilt. Firmast ostes on alati lihtsam murega tagasi pöörduda, eraisikult ostes pole tihtipeale hiljem enam kuhugi minna.
– Einar Peterson
Aitame registreerimisel ja kui auto ostul vaja finantseeringut mõnest pangast või liisingettevõttest, siis ka sellega.
– Einar Peterson

Soodne autorent.

Kvaliteetne ning soodsa hinnaga autorenditeenus.

Lühiajaline autorent.

50

Võta rendiauto päevaks või paariks.

  • Kaubiku rent

Keskmise pikkusega rent.

200

Võta rendiauto nädalaks

  • Kaubiku rent

Pikaajaline autorent.

670

Võta rendiauto terveks kuuks.

  • Kaubiku rent